PROOPTIC 8x42 žiūronai
search
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai
  • PROOPTIC 8x42 žiūronai

PROOPTIC 8x42 žiūronai

69,00 €
Su mokesčiais prekės nėra vietoje, pristatymas gali užtrukti

Atraskite gamtos grožį tiesiog po ranka!

Kiekis
Pagal užsakymą

  Pasiruoškite atradimams!

Atrinkome tik prekes, vertas savo kainos

  Greitas pristatymas!

Prekes išsiunčiame kuo greičiau

Patirkite geros kokybės vaizdą su mūsų kompaktiškais ir tvirtais žiūronais, kruopščiai pagamintais siekiant aukščiausio mechaninio tikslumo ir optinio spindesio. Nesvarbu, ar esate turistas, paukščių stebėjimo entuziastas, ar dalyvaujate jaudinančiuose lauko kariniuose žaidimuose, mūsų žiūronai yra idealus jūsų palydovas. Žiūronai puikiai tinka stebėti stadionuose vykstančius sporto renginius, koncertus ir scenos pasirodymus - jie priartina tolimas akimirkas.

Šie žiūronai pasižymi pastoviu 8 kartų didinimu ir net 42 mm okuliaro skersmeniu, todėl puikiai tinka bet kokiomis stebėjimo sąlygomis ir užtikrina ryškius, gyvus ir kontrastingus vaizdus. Lęšiai padengti magnio fluoridu, todėl geriau praleidžia šviesą ir užtikrina natūralų spalvų perteikimą. Atsisveikinkite su varginančiais atspindžiais, nes mūsų pažangi danga pašalina nepageidaujamus atspindžius, kurie yra dažna prastesnės kokybės žiūronų problema. Patogus centrinis varžtas palengvina greitą fokusavimo reguliavimą, o papildomas dioptrijų reguliavimas užtikrina asmeninę žiūrėjimo patirtį.

Didelis lęšių skersmuo užtikrins, kad net 8 kartus padidintas vaizdas bus ryškus, taip pat gerai matysite ir prieblandoje ar esant prastam apšvietimui. Šiek tiek tinka ir astronomijai - su tokiu šviesos surinkimu galima įžiūrėti Jupiterio palydovus, įspūdingai atrodys Mėnulio krateriai.

Mūsų žiūronai pagaminti iš lengvo ir patvaraus aliuminio, turi apsauginį guminį šarvo apvalkalą, apsaugantį nuo pažeidimų ir užtikrinantį saugų laikymą. Į komplektą įeina praktiškas dangtelis, tvirtinamas prie juosmens diržo, ir diržas dangteliui arba žiūronams tvirtinti, leidžiantis juos patogiai nešioti, pavyzdžiui, per kaklą.

Prooptic optinė įranga pagaminta iš saugių, išbandytų medžiagų, o gamintojas jai suteikia visapusišką dvejų metų garantiją. Pagerinkite savo regėjimo patirtį su "Prooptic" - ten, kur aiškumas dera su ilgaamžiškumu.

Charakteristikos

Skersmuo
42 mm

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.