Prekių pristatymas

Pristatymo laikas

Turimas vietoje prekes išsiunčiame tą pačią ar sekančią dieną. Prekės paprastai pristatomos sekančią dieną po išsiuntimo.

Jei prekės neturime vietoje, jos pristatymas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių, susisiekite su mumis ir patikslinsime. Statusai svetainėje gali būti netikslūs, todėl jei reikalingas skubus pristatymas, pasitikslinkite su mumis.

Pristatymo būdai

Prekes siunčiame DPD kurjeriu, į DPD paštomatus bei Omniva paštomatus. Ne visos prekės telpa į paštomatus.

Užsakymus galite atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje darbo dienomis 12-19 val. Pranešime suruošus užsakymą. Prieš vykstant prašome paskambinti ar kitaip pranešti.

Apmokėjimas už prekes

Sumokėti už prekes galite banko pavedimu, el. bankininkyste arba kortele pristatant prekes kurjeriui/paštomate. Užsakymus siunčiame gavus apmokėjimą. Įmonėms galime išrašyti išankstines sąskaitas. Prekių kainos puslapyje nurodytos su PVM.

Už prekes, kurių neturime vietoje (pagal užsakymą) prašome apmokėti iš anksto.

Prekes galite pirkti išsimokėtinai per Inbank lizingą. Šiuo atveju susisiekite su mumis kad patikrintume ar galite gauti kreditą. Galime patikrinti nuotoliniu būdu arba atvykus gyvai.

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimui taikomi pirkimo metu galiojantys LR teisės aktai. Juose numatytais atvejais optikos prietaisai negali būti grąžinami. Kitais atvejais taikomas 14 d. grąžinimo terminas. Grąžinamas prekes pirkėjas savo lėšomis turi pristatyti mūsų adresu - atvežti pats arba atsiųsti kurjeriu. Prekės turi būti nenaudotos, pilnos komplektacijos, nepažeista pakuote.

Prekei esant su trūkumais arba gedimais galioja garantinis aptarnavimas, susisiekite su mumis ir pasirūpinsime.

Duomenų apsauga/privatumo politika

Pirkdamas pirkėjas sutinka, kad jo asmens duomenys bus naudojami užsakymo įgyvendinimui, prireikus gali būti perduodami tretiesiems asmenims (pvz.: gavėjo vardas, adresas kurjeriams). Pirkėjas sutinka, kad jo duomenys bus saugomi, kiek tai reikalinga (garantiniam aptarnavimui ar kt.).

Svetainėje naudojami slapukai (cookies).

Klientų asmens duomenis ir slapukus naudojame tik kiek tai būtina techniniam svetainės veikimui, tinkamam aptarnavimui, statistikos vedimui ir kitai įmonės veiklai.

Be kliento sutikimo nesiunčiame reklaminės medžiagos.

Norėdami susipažinti su saugomais duomenimis galite susisiekti su mumis bet kuriuo būdu.

Fizinėse parduotuvėse gali būti naudojamos vaizdo įrašymo ir kitos sistemos, skirtos saugumui.

Duomenų valdytojas yra UAB Orinukas.

Kita informacija

Teleskopas.lt valdytojas yra UAB Orinukas, įmonės kodas 303460028. Adresas: Kareivių g. 19-145, Vilnius. Telefonas: +37062377715. El. paštas: info at teleskopas.lt.

Prekių išvaizda nuotraukose gali nežymiai skirtis nuo realios prekių išvaizdos. Prekių aprašymuose gali pasitaikyti netikslumų, todėl jei abejojate dėl ko nors, susisiekite su mumis.

Intelektinė nuosavybė

Be rašytinio UAB Orinukas leidimo draudžiama naudoti bet kokią intelektinę nuosavybę - prekių aprašymus, nuotraukas, lankstinukus, parduotuvės interjero dizainą ir kt., taip pat paskirus elementus, įskaitant turinį, talpinamą socialiniuose tinkluose.